Студентам, які виїхали з гуртожитків через дистанційне навчання, повернуть кошти за проживання

27 жовтня 2020
Share Button
Фото ілюстративне
Студентам, які через дистанційне навчання покинули гуртожитки, повернуть кошти за проживання. Гроші можуть також врахувати у майбутні платежі.

Про це сказав в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив в ефірі телеканалу НАШ, інформує ТСН.

Він запевнив, що обговорював з ректорами вишів питання гуртожитків: “Була рекомендація ректорам щодо повернення коштів тим студентам, які виїхали з гуртожитків із обов’язковим збереженням місця поселення та поверненням коштів за непрожитий у гуртожитку час”, – сказав він. Для того, щоб це було можливо, студенти повинні написати відповідні заяви.

Нагадаємо, МОН рекомендувало закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти (незалежно від кольору карантинної території) перейти на дистанційну форму навчання на період від 15 жовтня до 15 листопада

Шкарлет пообіцяв, що примусово студентів з гуртожитків на час дистанційного навчання ніхто виселяти не буде.  Він пояснив, що  в офіційному документі МОН є лише рекомендація щодо від’їзду з гуртожитків додому (окрім дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; студентів з тимчасово окупованих територій, “червоних” карантинних зон та інших).

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі