Студентка київського вишу попросила про відрахування через професорку, яка зневажає українську мову

26 січня 2021
Share Button
Фото з відкритих джерел
Студентка першого курсу магістратури Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Марія Прошковська попросила відрахувати її через антиукраїнські заяви її викладачки, професорки Євгенії Більченко.

Жінка, яка навчається на факультеті філософії та суспільствознавства (спеціальність культурологія), хоче за власним бажанням завершити навчання через відсутність реакції на події, що пов’язані з публічними антиукраїнськими висловлюваннями професорки культурологіі Євгенії Більченко. Про це Марія Прошковська написала на своїй сторінці у Facebook.

“Професорка Більченко не поважає країну в якій живе, працює і заробляє, мову цієї краіни, вважає війну Росії проти України громадянською війною, демократично обрану владу – неонациським режимом. Крім того вона публічно заявляє про дружбу з Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах ДНР, Клименка та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Прямо в фейсбук заявляє також про те, що вона разом з керівництвом університету «підтирається скаргами», які на неї надходять” – пише Марія.

Також студентка додала, що занепокоєна тим, що професорка системно “промиває мізки” молоді, у якої викладає. За словами жінки, цим професорка займається не лише в аудиторіях, але й у лекціях, які оприлюднює на YouTube.

“Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії та цивільним, виховую свого сина в повазі та любові до України, а тому просто не можу вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти і на сьомому році війни закриває очі на подібні резонансні речі” – написала Марія Прошковська.

Діло нагадує, що проректоркою Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова є Лілія Гриневич – українська освітня, державна і політична діячка, народна депутатка України 7-го і 8-го скликань, з 14 квітня 2016 до 29 серпня 2019 — міністерка освіти і науки України в уряді Володимира Гройсмана.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі