Студентка з Харкова нецензурно висловилася проти української мови. Відео

17 червня 2021 Трафунки
Share Button
Скріншот з відео
Студентка Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди претендує на роль чергового кандидата на всеукраїнське засудження.

Дівчина записала у своєму Instagram відео, на якому нецензурно висловлюється на адресу української мови.

Зі свого акаунту відео вона вже видалила, однак одна з громадських організацій, які стежать за дотриманням мовних норм, встигла його записати та розмістити на своїй сторінці у Facebook.

“Пишу курсову роботу е**чою українською мовою і розумію, що влада мене утискає і мої права”, – пожалілася дівчина.

“Чому це я не можу писати свою наукову роботу російською? Хіба українською це буде більш інформативно? Якщо так подобається українська – беріть і перекладайте. Чому ви ґвалтуєте мене, мою психіку і нерви”, – обурилася студентка.

Також вона написала у коментарі до свого відео про те, що вона розуміє науковців, які поїхали з України, адже їхні написані російською мовою наукові роботи виявляються недійсними в Україні.

Організація “Мова на часі”, яка опублікувала відео, прокоментувала слова студентки, назвавши їх “антиукраїнськими заявами” і закликала мовного омбудсмена та Харківський Центр швидкої допомоги, де працює дівчина, негайно відреагувати на її поведінку.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі