Дмитро Посипанко

Дмитро Посипанко

Журналіст, політичний оглядач

Суботній #політичнийтреш 11

Share Button
Фото з відкритих джерел
Серпень дається взнаки, а особливо те, що всі головні дійові особи львівського політикуму зараз на відпочинку, тому реально комунікаційного трешу стало набагато менше.

Правда, тішитись цим не варто, адже уже через тиждень-два вони всі повернуться відпочивші і сповнені сил трешувати наповну. І так триватиме до кінця жовтня. Але, не зважаючи на це, одинадцятий суботній #політичнийтреш готовий для вашого перегляду.

Насправді, найбільшим комунікаційним трешом відзначились цього тижня в черговий раз порохоботи. Це була їхня реакція на інтерв’ю очільниці “Голосу” Кіри Рудик виданню “Українська правда”. Але про це все я наступного тижня напишу окремий #політичнийтреш.

Розпочну із надзвичайної політичної події місцевого масштабу. Олександр Ганущин вступив у лави “Європейської солідарності”. І він так сильно цьому зрадів, що навіть не пошкодував кровнозароблені долари і поставив допис про це на рекламу. Правда, якщо почитати коментарі під цим постом, то це не лише гроші в нікуди, а гроші, які працюють проти нього самого.

В партії “Духовна Україна” все дуже особливе – починаючи від її голови Юрія Путаса, який може зробити 9 помилок в двох реченнях і завершуючи дизайнером, який може одним банером “відрубати” дві голови.

У мене до “Голосу” дуже багато запитань. Але сьогодні мене турбує лише одне: де Піпа?

Представники “Голосу” чи не єдині, хто зараз не відпочиває, а тому творять найбільше комунікаційного трешу. От їхній кандидат на посаду Львівського міського голови – Ярослав Рущишин, максимально активізувався у соцмережах. Щоправда політтехнологи у нього такі ж дивні, як і його кампанія. Як гадаєте, когось у Львові цікавить якийсь галицький іноваційний трикутник? Мені видається, що такі речі можуть цікавити лише адептів Української галицької партії. Тому останнім ми можемо лише поспівчувати, адже тепер і “Голос” остаточно перейшов пастись на їхнє електоральне поле.

Дописи цього нардепа “Голосу” не потребують коментарів. Складається таке враження, що Роман Лозинський хоче переплюнути самого Арістотеля у плані кількості наговореного. Скоро ми будемо ділитись улюбленими цитатами “голосистого” нардепа.

“Батьківщина” має достатньо досвідчених, фахових і відповідальних кандидатів на голів ОТГ та депутатів різних рівнів. Але вони настільки “досвідчені”, що “Батьківщина” боїться їх завчасно показати громадськості. А якщо серйозно, то хочеться вірити, що кандидати “Батьківщини” трохи менш досвідчені за Кравчука, Фокіна чи Піскуна, які нещодавно повернулись в українську політику.

Ніхто не розуміє, на що розраховує партія “Пропозиція” на Львівщині, розклеюючи свої білборди. А вони цього тижня оприлюднили “свій стратегічний об’єкт – карту”, на якій позначені усі населені пункти України, звідки вони мають кандидатів. І як це не дивно, але на Львівщині таких населених пунктів є аж 9,  в тому числі Львів. Тому нема чого дивуватись ані появі такої партії, ані партії Пальчевського “Перемога”, ані тому, що деякі львівські медіа планомірно розкручують партію Шарія.

Юрій Холод – це найособливіший заступник голови Львівської ОДА. Він найбільше старається комунікувати у соціальних мережах. Але не завжди це у нього виходить. А подекуди взагалі не виходить. От цього тижня він взяв і сам собі передав участь у жіночому флешмобі #womensupportingwomen.

Районні чиновники теж вміють дивувати, особливо на Радехівщині. Якщо вам видається, що у вашому житті все погано і ви не бачите виходу з цього всього, то просто раджу вам зайти на сторінку Радехівської РДА і переглянути це відео, присвячене Дню незалежності України.

Ну, і завершити цей суботній збірник я хотів би найпозитивнішим кандидатом на посаду Львівського міського голови – Ігорем Васюником. Ось фото, яке він назвав “Три Васюники”. Пропоную вам самим визначити, хто з цих трьох Васюників зайвий, бо Львовів є два, а Васюників три. Або можемо третього зайвого Васюника подарувати якомусь іншому місту. Варіантів багато. Пропонуйте у коментарях свої.

На сьогодні все. Будуть нові дописи від наших політиків – будуть нові скріни. І тоді точно буде новий #політичнийтреш.

І не забувайте підписуватись на телеграм-канал #політичнийтреш , бо там ще більше того, чим засмічують наші соцмережі місцеві політики.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі