Суд арештував права на Brocard, хоч власниця-росіянка продала бізнес

02 липня 2022, 22:12 Економіка
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Подільський районний суд Києва 18 травня наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ "Брокард-Україна", які належать кіпрській компанії Інденон Холдинг Лімітед, а через неї – росіянці Татьяні Володіній, власниці російської мережі "Л’Этуаль".

Про це стало відомо з суду ухвали, пише LIGA.net.

Арешт було накладено в межах кримінального провадження про привласнення майна (ч. 5 ст. 191 КК) та фінансування агресії проти України (ч. 2 ст. 110-2 КК).

Суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права на Брокард-Україна, але на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding (як пізніше з’ясувалося – без дозволу Антимонопольного комітету).

Після цього адвокати Брокард-Україна попросили суд скасувати арешт майна з огляду на те, що кінцевим бенефіціарним власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

Суд задовольнив клопотання Брокард-Україна, але тільки частково. Арешт залишається чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов’язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Водночас їй дозволили змінити директора та місцеперебування юридичної особи.

На 1 січня мережа Brocard нараховувала майже 100 магазинів у 26 містах України. Штат компанії складав 1808 осіб.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі