Суд дав умовний термін зловмисникам, які напали на «Спортлото» в Запоріжжі

25 листопада 2020 Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
Комунарський райсуд Запоріжжя відпустив на свободу трьох розбійників, які напали на відділення національної лотереї «Спортлото». Нападники заявили, що хотіли стати активістами і так боролися з гральним бізнесом.

Розбійний напад на запорізьке відділення УНЛ «Спортлото» на вулиці Космічній стався 6 липня 2017 року, інформує 368.media 

Троє молодих людей увірвалися в приміщення збили з ніг і побили охоронця і погрожуючи касирці битою, змусили ту відкрити сейф. Грошей в сейфі вони не знайшли і втекли. Всі троє в суді визнали свою провину, але заявили, що діяли з благородною метою боротьби з гральним бізнесом.

Нібито напередодні пограбування вони переглянули ролик з нападом активістів на підпільне казино та теж захотіли бути активістами. Охоронець намагався їм в цьому перешкодити, ось вони його і побили.

За словами «активістів», в приміщенні вони вимагали «припинити незаконний гральний бізнес», громили обладнання, ну і заодно вибили з рук жінки-касира телефон і, погрожуючи битою, змусили відкрити сейф. Коли в сейфі грошей не виявилося, вони покинули розгромлене приміщення, якраз в цей момент прибула охорона, але завадити їм не намагалася. Сівши в автомобіль, вони поїхали з місця злочину, але незабаром їх затримала поліція.

Вирішивши, що всі троє розбійників щиро розкаялися, суд засудив кожного до п’яти років позбавлення волі, але замінив їх на три роки випробувального терміну. Один із засуджених – гравець ГК «Донбас», інший числиться студентом КПУ, а третій працює ФОП.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі