Суд на Тернопільщині змусив студента-медика заплатити університету 128 тисяч гривень

22 жовтня 2021 Життя
Share Button
Фото: depositphotos.com
Після навчання лікар не відпрацював три роки за направленням.

Про це йдеться в рішенні Млинівського суду Рівненської області.

Студента з Рівненської області у 2009 році зарахували на державну форму навчання в медичний університет у Тернополі. Після закінчення навчання він попросив направлення на роботу за місцем проживання його батьків.

У 2015 році медика відправили на роботу в Демидівську лікарню на посаду лікаря-анестезіолога. Проте він у 2017 році звільнився за згодою двох сторін.

Тернопільський медуніверситет через це подав позов, оскільки там вважають, що колишній студент порушив умови договору, не пропрацювавши три роки в державній установі охорони здоров`я.

В медуніверситеті пояснили, що навчання студента на державній формі вони оцінили у 80 тисяч гривень. Також він отримав понад 48 тисяч гривень стипендії. А тому навчальний заклад вимагав від студента-медика повернути їм 128 тисяч гривень.

На суд колишній студент не прийшов, його захисник наголошував, що відповідач не визнає позовних вимог, оскільки на його думку, для цього не існує законних підстав.

Проте Млинівський районний суд задовольнив клопотання медуніверситету та вирішив стягнути із відповідача 128,5 тисяч гривень за навчання. Відповідач ще може подати позов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі