Суд не побачив порушень у подарунку нардепу від групи “Довіра” Єфімову

24 січня 2022, 20:07 Життя
Share Button
Максим Єфімов
​​Печерський суд не побачив ознак порушень у подарунку народному депутату України групи "Довіра" Максиму Єфімову, якому підприємство придбало низку авіаперельотів по Україні.

Таке рішення 3 грудня ухвалила суддя Печерського райсуду Києва Світлана Шапутько.

Про це стало відомо з Telegram-каналу NABU Daily by Олег Новіков.

У протоколі Національного агентства з питань запобігання корупції вказується, що нардеп Єфімов отримав подарунок у вигляді авіаперельотів рейсами Київ-Харків-Київ та Київ-Дніпро. Вказані авіаквитки придбало ПАТ “Енергомашспецталь”. Згідно з наданими ПАТ “Енергомашспецсталь” рахунками та маршрут-квитанціями авіаперельотів акціонерне товариство неодноразово оплачувало через ТОВ “Авіатор Нестеров” авіаквитки Єфімова, придбані в авіакомпаній ПАТ “Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України”, ТОВ “Авіаційна компанія “Роза Вітрів” та ТОВ “Авіакомпанія Скайап”.

Зокрема, з 2019 року ПАТ “Енергомашспецталь” придбало в авіакомпанії МАУ 21 квиток на перельоти для Єфімова; у фірми “Роза Вітрів” – з 2020 року придбали 13 квитків і ще 2 квитка було придбано у авіакомпанії “Скайап”. Таким чином, нардепу Єфімов у період 2019-2020 років отримав від ПАТ “Енергомашспецсталь” подарунки сукупною вартістю 352 124 грн.

Однак, суддя Шапутько не побачила порушень в діях нардепа Єфімова. На її думку, вказаний договір між ПАТ “Енергомашспецсталь” і політиком таки передбачає оплату послуг на перевезення, зокрема, пункт 3.2.3 вищевказаного документу. Таким чином, в діях Єфімова відсутній склад адміністративного правопорушення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі