Суд відкрив провадження щодо анулювання ліцензії телеканалу “НАШ”

23 вересня 2021, 10:16 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Розгляд справи здійснюватиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

“Окружний адміністративний суд міста Києва, ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами, ухвалив – відкрити провадження в адміністративній справі щодо анулювання ліцензії на мовлення для телеканалу “НАШ 365”, – йдеться у повідомленні.

Водночас суд розглядатиме справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, зазначили у пресслужбі.

Раніше Національна рада з питань телебачення та радіомовлення звернулась до суду з позовом через результати проведеної позапланової безвиїзної перевірки каналу “НАШ 365”. За результатами цієї перевірки рада виявила, що у програмах телеканалу містились висловлювання, спрямовані на розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі та ненависті.

Предметом перевірки став ефір передачі “Марафон” від 4 травня 2021 року. У ток-шоу, яке вели Артем Нікіфоров та Ольга Веремій, гість студії народний депутат України ІІ-VІІ скликань Петро Симоненко висловлював твердження, що містили “окремі ознаки прихованого заклику до агресивних дій, елементи розпалювання національної ворожнечі та ненависті, пропаганди комуністичного тоталітарного режиму”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі