Суд відпустив на волю підлітка, засудженого на шість років за продаж конопель

25 березня 2021 Кримінал
Share Button
Фото ілюстративне
Апеляційний суд Рівненської області повністю скасував вирок і відпустив на волю 16-річного волинянина, засудженого у грудні 2020 року на шість років позбавлення волі за торгівлю 11 грамів коноплі.

Про це написав у адвокат Олег Огородник у Фейсбук.

“Пам‘ятаєте той зашкварний вирок Ратнівського суду, де неповнолітнього за якийсь грам трави, яку вільно споживають скажімо в Амстердамі, засудили на 6 років? Так, ось сьогодні Віталій Жуковський  добився скасування вироку та звільнення хлопця з під варти”, – зазначено у повідомленні.

Як повідомили у ВВС, хлопця одразу випустили з СІЗО, де він перебував з грудня і звідки виходив на відеозв’язок для виступу у суді.

Перед тим суд у Луцьку відмовився випустити його з в’язниці до розгляду апеляції. Звільнити хлопця до розгляду справи в апеляційному суді просив адвокат, посилаючись на “незаконне утримання за межами граничного строку”.

Загалом захист хлопця вважає, що поліція перевищила повноваження, адже вона сама спровокувала ще неповнолітнього школяра на злочин. Поліцейські упевнені, що збирали докази законно.

З кримінальної справи відомо, що мешканець одного із сіл Камінь-Каширського району – ще школяр. Він двічі продав канабіс у селищі Ратному. В обидвох випадках це відбулося під час так званої оперативної закупки, тобто її організували самі поліцейські.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі