Суд виправдав мера Львова у справі щодо втручання у роботу прокуратури

14 квітня 2021 Львів, Політика
Share Button
Фото з Фейсбуку Андрія Садового
Галицький районний суд прийняв виправдувальний вирок для Андрія Садового щодо 14 адмінпротоколів НАЗК. Йдеться про справу, відкриту щодо листів, які 2020 року мер Львова скерував на підтримку керівниці управління комунальної власності Інни Свистун.

Про це мер Львова повідомив у Фейсбуку.

“Галицький районний суд визнав, що я не порушив закон, коли зробив публічною діяльність прокуратури. А саме написав листи до депутатів, Прем’єр-міністра, Генерального прокурора, НАБУ, Президента та ДБР. Із такими звинуваченнями звернулось НАЗК”.

Нагадаємо, 6 травня 2020 року керівниці міського управління комунальної власності Інні Свистун оголосили підозру у службовій недбалості. За версією прокуратури, посадовиця уклала деякі договори про оренду за зниженою ставкою, внаслідок чого міський бюджет нібито втратив майже 1,2 млн грн. Натомість посадовиця вважала підозру замовною через свою принципову і чесну позицію щодо управління комунальним майном. Відтак мер міста звернувся до депутатів та керівників держави з низкою листів, акцентуючи на абсурдності звинувачень. 31 грудня 2020 року Галицький районний суд Львова виніс виправдувальний вирок у справі Інни Свистун, однак прокуратура звернулась до НАЗК щодо начебто втручання мера в свою роботу. Останні, своєю чергою, склали в цій справі 14 адмінпротоколів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі