Суд взяв під варту підозрюваного у подвійному вбивстві у Харкові

05 травня 2021 Кримінал
Share Button
Фото поліції
Суд у Харкові взяв під варту без права застави 22-річного підозрюваного у вбивстві співмешканців — 24-річної жінки та 29-річного чоловіка.

За даними слідства, підозрюваний вчинив умисне вбивство. Сам він стверджує: захищався.

На засіданні Московського райсуду 5 травня підозрюваний заявив, що до вбивства жінки непричетний. За його словами, дівчину вбив її співмешканець, який напав й на нього. Підозрюваний розповів, що понад п’ять років був коханцем дівчини та бував у неї в гостях. 1 травня її новий хлопець викрив їх у зраді, передає Суспільне.

“Несподівано повернувся Саша, викрив нас у зраді, почався конфлікт”, — сказав підозрюваний.

Хронологію він читав з листка.

За його словами, він вже збирався додому, коли почув крики жінки та звуки ударів. Чоловік стверджує, що бачив, як співмешканець бив дівчину ножем, а потім накинувся на нього.

“Саша з цим ножем, який був у нього в руці, повернувся в мій бік та накинувся на мене з метою вбивства”, — сказав суду підозрюваний.

Підозрюваний наполягає, що чинив спротив для самозахисту.

“В ході подальшої боротьби Саша отримав тілесні ушкодження, після чого його агресія закінчилася. Я йому запропонував викликати швидку, він погодився. Я побіг до спальні надати допомогу Євгенії, але вона вже була мертвою. Мене знудило, я побіг до туалету. Там на 2-3 години втратив свідомість”, — сказав 22-річний підозрюваний.

За його словами, він не викликав швидку, оскільки боявся, що його заарештують. Додому повернувся близько сьомої ранку.

“Весь час до мого затримання я хотів піти до поліції та розказати, як все було. Звертався за консультацією до свого товариша, батько якого працює в поліції. Боявся, що мене будуть бити у відділку”, — сказав підозрюваний.

На питання судді, куди подівся ніж з місця злочину, чоловік відповів, що точно не пам’ятає: можливо, викинув. Також він повідомив, що має кохану, з якою збирається створити сім’ю, закінчує університет.

У прокуратурі Харківської області просили для підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

“Підозрюваний спричинив понад 31 удар предметом, схожим на ніж, потерпілому та близько 18 ударів — потерпілій. Були ушкодження життєво важливих органів: як в області шиї у потерпілого, так і в область серця у потерпілої”, — розказала  прокурор Салтівської окружної прокуратури Харкова Інна Шкоркіна.

Як писало Діло, у Харкові знайшли тіла двох людей.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі