Суд заборонив “Цитрусу” користуватися торговельною маркою та сайтом

12 січня 2022, 18:50 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Господарський суд Києва заборонив групі компаній "Цитрус" користуватися низкою торговельних марок, включно з "Цитрус" та доменним іменем citrus.ua.

Про це пише “Громадське”.

У компанії спершу не повідомляли, що припинення роботи сайту пов’язане з рішенням суду. Натомість на Telegram-каналі “Цитрусу” написали, що на сайт здійснюють хакерські атаки. Згодом цей пост видалили.

Після цього в “Цитрусі” заявили, що їхній сайт заблокували «незаконним чином на підставі ухвали, що суперечить чинному законодавству».

У компанії додали, що запустили резервний сайт і працюють над повноцінним відновленням роботи основного. У “Цитрусі” зазначили, що подали до правоохоронних органів “відповідні скарги”.

Суд ухвалив рішення за позовом “Е-Тікетс Сервіс Україна” — одного з акціонерів “Цитрусу”.

Згідно з вердиктом, сайт і домен компанії заблокують до вирішення спору між акціонерами, а роздрібну мережу компанії зобов’язали припинити торгівлю під торговою маркою “Цитрус”.

Відповідно до рішення суду, під заборону будь-яких дій із ними потрапили кирилична та латинська торговельні марки “Цитрус”, а також низка інших: “ЦИТРУС дискаунт” (CITRUS discount), “ЦИТРУС гаджети та аксесуари”, eton, like.bike, AIR MUSIC та L.А.Р.Т.І.

Також суд заборонив “Укрпатенту” до набрання законної сили рішенням суду у цій справі вносити будь-які зміни до Державного реєстру на зазначені торговельні марки.

Зазначається, що такі заходи мають на меті гарантувати ефективний захист прав та інтересів заявника, тобто “Е-Тікетс Сервіс Україна”.

У “Цитрусі” повідомили, що компанія вже подала документи для оскарження цього рішення, а також скарги на дії виконавців до правоохоронних органів та Міністерства юстиції України. Апеляцію вже відкрили.

Водночас у компанії сказали, що в рішенні суду йдеться не про назву “Цитрус”, а про старі логотипи. За словами представниці, на сьогодні компанія використовує торгову марку, яка не є спірною.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі