Суд зобов’язав Медведчука заплатити “Вівату” майже 300 тисяч гривень через “Справу Василя Стуса”

10 червня 2021 Життя
Share Button
Фото із відкритих джерел
Рішення суду набуває чинності з дня його прийняття.

Київський апеляційний суд ухвалив рішення у справі книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”. Тепер народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук повинен виплатити близько 300 тисяч гривень на користь видавництва “Віват”.

Про це йдеться у відповідному рішення суду.

У документі зазначено, що з Медведчука повинні стягнути на користь видавництва судовий збір за апеляційну скаргу в розмірі 2305,20 гривні. Крім того, він повинен сплатити юридичну допомогу та витрати, пов’язані з розглядом справи в суді першої інстанції, в загальній сумі 295772,17 гривні.

Рішення Апеляційного суду набирає законної сили з дня його прийняття, але його можна оскаржити у Верховному суді протягом 30 днів.

Сам же Кіпіані позитивно оцінив рішення суду.

“Можна вічно дивитися на три речі – як співають птахи, як тече Дніпро і… як Медведчук програє суди. Апеляційний суд вирішив, що колишній адвокат поета і дисидента Василя Стуса повинен компенсувати близько 300 тисяч гривень видавництву Vivat витрат на судовий процес, ініційований ним самим. Раніше Апеляційний суд постановив закрити справу і повернути мені 780 гривень судового збору. Вітя, де гроші?”- йдеться в повідомленні у Facebook.

Діло повідомляло, що Медведчук за рішенням суду також має заплатити 140 тис грн у справі щодо книги про Стуса.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі