Суддя Чаус записав відео й анонсував повернення до України

17 травня 2021 Відео, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишній український суддя Микола Чаус, якого раніше нібито викрали в Молдові, з'явився у Телеграмі й оприлюднив відео у своєму новоствореному каналі.

Двохвилинний запис опубліковано сьогодні вранці на каналі ChausUA Николай Чаус.

На відео Чаус заявив, що “живий-здоровий і у нього все в порядку”. “На даний момент я перебуваю в цілковитій безпеці і добре себе почуваю”, – запевнив він.

За його словами, він не може зараз повідомити, де знаходиться, але переконаний, що на його “викраденні” багато спекулюють.

“В першу чергу, хочу звернутися до своєї дружини. Світлана, пробач мене за те, що тобі і нашим дітям довелося пережити. Але так треба було зробити. Найближчим часом обіцяю – все налагодиться. А ті, хто винен у наших бідах, понесуть заслужене покарання”, – заявив екс-суддя.

Чаус також анонсував своє повернення на батьківщину, запевняючи, що спілкуватиметься з правоохоронцями.

“Щодо викрадення хочу сказати, що воно дійсно було, але не зараз, а в 2016 році. Відтоді мене постійно залякували розправою, змушуючи тим самим перебувати в Молдові. Люди, причетні до цього, боялися і бояться, що я повернуся і почну говорити. Спасибі моїм друзям, які допомогли мені уникнути цієї в’язниці і вірної смерті. Найближчим часом я маю намір з’явитися в Україні і разом зі своїми адвокатами дати відповіді на всі питання. У тому числі, які так сильно цікавлять українське суспільство, НАБУ і ДБР”, – сказав він.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі