Суддя-хабарник із Закарпаття проведе за ґратами 7 років

22 вересня 2021, 04:22 Кримінал
Share Button
Скріншот з відео
У вівторок, 21 вересня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду оголосила обвинувальний вирок судді Мукачівського міськрайонного суду та колишньому начальнику юридичного відділу об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

У вересні 2011 року, суддю Мукачівського міськрайонного суду Михайла Пака затримали при отриманні хабара прямо у приміщенні суду, пише Mukachevo.net.

Як повідомляє пресслужба САП, під час досудового розслідування встановили, що суддя Мукачівського міськрайонного суду, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, за посередництва начальника юридичного відділу одержав 2 тис. гривень неправомірної вигоди від громадянина за ухвалення на його користь судового рішення у справі за адміністративним позовом останнього до Управління соціального захисту населення Мукачівської РДА.

Суд, зваживши на докази, зібрані детективами НАБУ під час досудового розслідування, визнав вказаних осіб винуватими за ч. 3 ст. 368 КК України.

Судді призначили Паку покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією всього майна та забороною обіймати посаду судді протягом 3 років. Маковському колегія теж призначили покарання у вигляді позбавлення волі, але на строк у 6 років з конфіскацією половини майна.

Крім того, судді відправили обвинуваченого Маковського під нічний домашній арешт з обов’язками, зокрема носити електронний браслет. Екссудді Паку залишили запобіжним заходом заставу і поклали на нього низку обов’язків, серед яких теж носіння браслету.

Детективи НАБУ при розслідуванні зафіксували багато цікавих розмов Пака. Наприклад, після затримання суддя бідкався, що він підставився через мізерний хабар: „Та кі било би, знаєте, хоч дві-три штуки, бл*ть, доларів, с*ка, нах*й. Не дві тисячі гривень, бл*ть“», — повідомили в ЦПК.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі