Суддю Окружного суду Києва впіймали за кермом золотого Porsche

15 червня 2021 Життя
Share Button
Фото: Слідство.Інфо
Заступник голови Окружного адмінсуду Києва Євгеній Аблов приїхав до Печерського райсуду Києва на золотому Porsche Panamera 2012 року випуску. Ціна такої автівки на момент купівлі становила 1,5-2 мільони гривень.

Про це повідомляє Слідство. Інфо.

Проте цієї автівки, як не дивно, немає у декларації Євгена Аблова. Вона записана на сина судді — Івана Аблова.
Син Аблова зареєстрував на себе автомобіль наприкінці лютого 2018-го року. Тоді йому було 22 роки.
За кілька місяців до «суттєвого покращення майнового стану родини» суддя Аблов прославився двома гучними справами
У липні 2017-го колегія суддів на чолі з Абловим відмовилася скасовувати рішення конкурсних торгів, за якими у лютому 2015 закуповувалися «рюкзаки Авакова».
А вже восени цього ж року трійка суддів на чолі з Абловим допомогла тодішньому очільнику ДФС Роману Насірову перекласти відповідальність у справі Онищенка на місцеві Державні податкові інспекції.
Як повідомляють Наші Гроші, тоді ця справа була розподілена на трійку суддів на чолі з Абловим з порушенням, а сам розгляд відбувався у письмовому режимі без залучення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро.
Золотистий Porsche Panamera, на якому приїхав суддя Аблов, зафіксували журналісти «Слідства.Інфо» Євгенія Моторевська та Дмитро Реплянчук, коли очікували фігуранта свого нового розслідування.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі