Сутички під час акції “Безсмертний полк”: в Одесі затримали шістьох людей

09 травня 2021
Share Button
В Одесі на Алеї Слави між правоохоронцями й учасниками акції «Безсмертний полк» сталися сутички через портрет радянського маршала Георгія Жукова.

Про це повідомляє видання «Думская».

Портрет в учасників акції вилучили на фільтраційному пункті, під час цього сталися сутички. Згодом людей все ж пропустили до меморіалу. Також поліція затримала кількох людей за використання забороненої символіки та вигуки. Зокрема, один з учасників акції скандував: «Одеса — російське місто», а жінка вигукнула: «Слава Новоросії». Вона мала шнурки у кольорах георгіївської стрічки.

«Суспільне» повідомляє про щонайменше шістьох затриманих.

У пресслужбі поліції Одеси повідомляють про затримання 6 людей. П’ятеро з них доставлені до відділів поліції з Алеї слави, ще один – з 412 берегової батареї. Щодо одного затриманого склали протокол за статтею про виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки, щодо двох — за дрібне хуліганство, ще двох — за статтею про злісну непокору вимозі поліціянта Кодексу України про адміністративні правопорушення. І щодо ще однієї людини — за порушення правил карантину. Також затримали неповнолітнього зі свастикою.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі