Священник Києво-Печерської лаври відібрав телефон у журналіста під час зйомки репортажу. Відео

05 листопада 2021, 03:00 Відео, Трафунки
Share Button
Скріншот з відео
Поліція порушила кримінальну справу про перешкоджання журналістській діяльності.

Один із священнослужителів Києво-Печерської лаври, який представився “отцем Арсенієм”, відібрав у журналіста телефон під час зйомки репортажу з місця пожежі на території культурно-історичної пам’ятки, яка відбулася вчора, 4 листопада.

На опублікованому відео священик підходить до журналіста, вириває з руки телефон і йде. Журналіст слідує за ним і просить повернути телефон, погрожуючи викликати поліцію. Священик наближається до групи колег, серед яких скандальновідомий намісник лаври митрополит Павло. Вони відштовхують журналіста, хапають його за руки. Павло говорить чоловікові, що відібрав телефон: “Не віддавай йому нічого”.

За словами священиків, вони просили журналіста “не знімати” пожежу на території лаври. На якій підставі, вони не пояснили. Кореспондент продовжив наполягати на тому, щоб йому повернули телефон, після чого “отець Арсеній” погодився це зробити за межами лаври. “І дай по голові”, – сказав йому Павло. Дорогою “отець Арсеній” почав вимагати від оператора видалити запис конфлікту.

Правоохоронці встановили, що священнослужителі заважали роботі представника ЗМІ та намагалися відтіснити його з місця проведення зйомки.

Справу відкрито за статтею Кримінального кодексу про перешкоджання журналістській діяльності. Санкція передбачає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт строком до шести місяців, або обмеження волі строком до трьох років.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі