Священники Московського патріархату напали на жінку через перехід до ПЦУ

15 серпня 2020 Відео, Життя, Кримінал
Share Button
Скріншот з відео
Представники Хустської єпархії УПЦ МП побили людину, яка разом з громадою хотіла перейти до ПЦУ.

Священник закарпатської єпархії ПЦУ Юрій Віг опублікувавши у Facebook відео, де жінка розповідає про цю ситуацію, пише Вголос.

За словами жінки, зранку три чужих священики Московського Патріархату стояли біля воріт і не пускали її до храму.

Священнослужителі притисли браму разом із рукою літньої жінки, коли та намагалась увійти.

Бабуся в результаті відбулась забиттям кінцівки.

Православна громада в селі Ділове ще у січні-лютому 2019 року проголосувала за перехід до ПЦУ і зареєстрували свою нову громаду.

Проте цього не сприйняв місцевий священник і менша частина тих, хто був проти переходу.

“Хоча були виграні суди на передачу майна, віряни московської церкви блокують вхід до Церкви і не пускають туди тих, хто докладав зусилля до побудови храму”, – каже отець Віктор Білан.

‼Представники Хустської єпархії Російської православної церкви в Україні побили людину котра разом з громадою виявила бажання перейти в лоно канонічної Православної Церкви України.Ось що витворяє РПЦвУ на теренах України. Тому думайте браття та сестри, чи Вам однаково куди ходити до храму…Все це лиш вкотре доводить, що РПЦвУ є саме філіалом російської церкви, а не українською релігійною інституцією: за духом і ментальністю. Тут обирають свій особливий шлях, замість того, аби дотримуватися людських норм, висловлюють готовність наражати людей на небезпеку та чинити на шкоду українському суспільству – лиш би показати власну інакшість та зневагу до держави та її народу.Просимо максимального поширення

Gepostet von Юрій Віг am Dienstag, 11. August 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі