Син загиблого на війні захисника попросив у Миколая, аби закінчилась війна

11 грудня 2021, 14:20 Відео, Життя
Share Button
Скріншот з відео
11-річний Ростик народився в День Захисника України. Його батько – розвідник, у 2015 році підірвався на розтяжці в зоні АТО.

Про це повідомляють “Львівські новини”.

Хлопчик, який мешкає у селищі Гірник Червоноградсього району, що на Львівщині залишився єдиним захисником та підтримкою для своєї мами.

На їхню долю випало ще одне випробування. Цього року, після невдалої операції з видалення мозоля на стопі, 46-річній Богдані Галатюк ампутували ногу. Інакше жінка могла й не вижити. Ростик це теж розуміє. Тому любить свою маму, мабуть, ще більше, ніж завжди: коли жінка розповідала свою історію, хлопчик ніжно тримав її за руку.

При тому, дитина не втрачає оптимізму і має серйозні плани на майбутнє:

“Коли я ходив у садочок, то мріяв бути підводником, а потім підріс і зрозумів, що до моря далеко. Пізніше хотів бути директором шахти, але почув, скільки нещасних випадків там буває, теж передумав. Тепер, у 5 класі, на уроках праці вчитель нам показав, як працювати з деревом. Мені дуже сподобалось, і я хочу бути майстром і виробляти меблі. Також я думав про те, якби був президентом. Мабуть, в першу чергу вирішив би всі питання, щоб закінчити війну”.

На цьому страшному слові очі хлопчика наповнились слізьми. Він не хотів показати, що плаче, але біль за батька не давав говорити. Ми швиденько перевели розмову на тему друзів, яких у хлопчика виявилось дуже багато.

Мама тішиться своїм сином: “Це золота дитина”.

В Богдани немає інвалідного візка, а виготовлений для неї протез вона ще не освоїла – треба вчитися ходити. Єдиний засіб пересування – звичайне комп’ютерне крісло на коліщатах. Тому Ростику доводиться виконувати всю хатню роботу, ходити за продуктами, допомагати у всіх потребах. Він не вимагає у мами жодних подарунків чи розкошів – їх сімейний бюджет не перевищує і 5 тис. в місяць. Грошей вистачає лише на їжу та квартплату.

Незважаючи на те, що Ростик просить в Миколая здоров’я для мами та завершення війни, яка забрала тата, цього року до нього прийде Миколай, зі справжніми подарунками.

Завдяки благодійному фонду “Здійснити мрію” у Ростика розпитали про те, що йому потрібно в першу чергу, чого дуже хочеться.

Всю інформацію ретельно записали в “протокол” та передали святому Чудотворцю.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі