Система автофіксації порушень ПДР почала штрафувати машини на іноземних номерах

03 грудня 2020 АвтоДіло
Share Button
Ілюстративне фото
Майже 70 іноземців вже отримали від співробітників Державної прикордонної служби України копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі.

Про це інформує Урядовий портал.

Варто зауважити, що відповідальність за порушення ПДР буде нести особа, що ввезла автомобіль, а не водій який скоїв порушення.

Отже “євробляхери” які завезли автомобіль “на верблюда” (громадянина іншої країни, який ввіз автомобіль на іноземній реєстрації, передав його громадянину України, а сам покинув Україну без автомобіля) постанов про перевищення швидкості не отримають.

“Відповідно до покладених на органи Державної прикордонної служби України завдань, наші інспектори прикордонної служби вже почали виявляти іноземців, котрі порушили правила дорожнього руху і це зафіксовано в автоматичному режимі.

Відтепер на кордоні ми вручаємо їм копії постанов про накладення адміністративного стягнення, що знаходяться в нашій базі даних і які надходять туди від Національної поліції. Вже вручено близько 70 постанов, при цьому майже 10 порушників цей штраф сплатили”, – відмічає начальник управління організації прикордонного контролю Адміністрації ДПСУ Юрій Лисюк.

Він додав, що порушників, яким наразі доведені постанови, найбільше є серед громадян Молдови, Білорусі та РФ, а також Польщі. Загалом у базі даних ДПСУ наявна інформація про понад 400 таких порушників.

Додамо, що в разі несплати штрафу протягом 30-денного терміну іноземцям виноситься рішення про заборону в’їзду в Україну.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі