Таксист викрав безхатька та помив його на автомийці

07 серпня 2020 Відео, Кримінал
Share Button
Скріншот з відео
З'ясувалося, що в Мережі є акаунт, присвячений знущанням з безхатька.

У Волновасі в Донецькій області таксист познущався з безхатька. Для цього він привіз його на автомийку в багажнику і там почав поливати чоловіка мийними засобами для авто. А сам знущання знімав на мобільний телефон і виклав у соцмережі.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Відео зі сторінки волноваського таксиста, на якому він поливає безхатька водою з піною, у вільному доступі в одній із соцмереж. Власник автомийки Микола Ордець запевняє, що під час інциденту не був на місці.

“Мийка самообслуговування, ну а дурників на білому світі, самі знаєте, вистачає. І Волноваха також не без таких виродків”, – сказав він.

З відео стає зрозуміло, що таксист був на місці не один. Утім, його колеги на автовокзалі цього маленького містечка про інцидент начебто вперше чують. Дехто каже, що не звернув уваги, а хтось – що й гадки не має про інцидент.

На цьому ж вокзалі кореспондентка ТСН знайшла й жертву таксиста – 38-річного Генадія. Чоловік не має постійного місця проживання та рідних, тож живе на вокзалі. Запевняє, що сам просив таксиста помити його.

“Ми їхали вдвох, їхав другий таксист. Ми купалися. Але мене викрали”, – каже безхатько.

Таксиста, що знущався з безпритульного, вдалося знайти за допомогою поліції. Він переконує, що злого наміру не мав, просто хотів допомогти людині.

“Воняє (чоловік – ред.), його з магазинів постійно випроваджують. Каже: “Відвезіть мене помити”. Ну куди я його посаджу в машину? Я йому кажу “Хочеш в багажник?” Він говорить: “Я поїду, будь ласка, відвези”, – розповів таксист Микола Муглі.

Втім, Микола визнав, що викладати відео у соцмережу було помилкою і запевнив, що вже видалив його. Але, як з’ясувалося, в Мережі є ще один акаунт, який присвячений саме знущанням з Геннадія. І там за рік уже 170 дописів і більше тисячі читачів. Поліція розпочала перевірку акаунту та дій таксиста.

“146-та (“позбавлення волі” – ред.) може бути, але наразі від особи надійшла заява про припинення подальшого розгляду, оскільки він самостійно попросив таксиста відвезти його, щоб помитися”, – заявив заступник керівника сектору превенції Волноваського відділку поліції.

Сам безхатько Геннадій заявив поліції, що претензій ні до кого не має, і розслідування просить не проводити.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі