Telegram-канал “Труха” допомагає росіянам корегувати ракетні удари по Україні

20 травня 2022, 18:06
Share Button
Фото: умовне
Окупанти 20 травня вдарили по центру міста Лозова Харківської області.

Як згодом розповіли в телеграм-каналі “Лозова”, після удару їм з метою отримати гроші місцевий надіслав відео збитої ППО ракети. Втім, отримавши відмову, корегувальник вогню запропонував ролик телеграм-каналу “Труха”, де його і оприлюднили.

Вже через 10-15 хвилин після публікації “Трухи” росіяни вдруге вдарили по Лозовій. Цього разу ракету вже не збили, вона влучила в одну з будівель у центрі міста. Серед поранених – щонайменше семеро людей, зокрема 11-річна дитина. “Труха” знову опублікувала відео удару.

“Я хочу тебе разом з трухою привітати, ви чисті ідіоти, вони за хайпом полізли, а ти їблан за чим хоть?
Я вважаю це на твоїй совісті. Спи з цією думкою тепер!” — звернувся адміністратор телеграм-каналу “Лозова” до корегувальника ворожого вогню.

Зауважимо, у телеграм-каналі “Труха” постійно публікують заборонені відео ракетних ударів. Звідти їх із швидкістю світла передруковують російські пропагандистські ЗМІ.

Додамо, що знімати чи фотографувати моменти падіння чи влучання ракет заборонено. Ці дії можуть допомогти ворогу корегувати вогонь. За знімання оборонних об’єктів, передбачена кримінальна відповідальність.

Принагідно хочемо закликати українські телеграм-канали не продавати рекламу “Трусі”, а українські ЗМІ не робити новин на основі дописів “Трухи”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі