Телеканал “1+1” втрапив у скандал через конфлікт з Іриною Геращенко

16 червня 2021 Життя
Share Button
Ірина Геращенко
Телеканал "1+1" підготував відповідь на заяву фракції "Європейська солідарність" щодо випуску програми "Право на владу", присвяченому "плівкам Медведчука".

Нагадаємо, партія “Європейська Солідарність” оголосила бойкот телеканалу “1+1” через маніпуляції, сексизм, поширення проросійських меседжів та медіакілерство.

Народні депутати висловили підтримку співголові фракції партії у Верховній Раді Ірині Геращенко після останнього ефіру програми “Право на владу”, повідомляється на сайті партії “ЄС”.

“1+1” відповіли на закиди партії:

“1+1” не має наміру перепрошувати за чесне та об’єктивне викладення подій і неупереджену позицію, яка пролунала в ефірі програми. Натомість вимагає вибачень від членів “Європейської Солідарності”, які образили присутніх на ефірі гостей – воїнів АТО та волонтерів – назвавши їх “чорними політтехнологами”. Як і йдеться у заяві “Європейської солідарності”, телеканал “1+1” чекає на офіційне звернення через “відповідні органи” та готовий надати відповіді на всі конструктивні запитання, якщо вони будуть озвучені”, – йдеться в заяві.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі