Тернопільський депутат вимагає депортувати темношкірих студентів через акцію проти расизму

11 червня 2020 Життя
Share Button
Фото: Володимира Бобка
Депутат тернопільської облради від ВО "Свобода" Володимир Бобко запропонував депортувати з України учасників акції проти расизму, яка відбувалася у Тернополі 11 червня.

Як писав сайт “Доба”, сьогодні близько 7 год. ранку тернополяни помітили у центрі міста кількох іноземців, які організували фотосесію.

Темношкірі чоловіки стояли на вул. Чорновола з плакатами у руках. “Стоп расизму”, “Ми всі одинакові” — такі надписи тримали у руках. В чому суть такої фотосесії і чому зранку зібрались іноземці — з’ясовувала поліція, – йдеться у повідомленні.

Натомість депутат Володимир Бобко на своїй сторінці у Facebook заявив: “Я роблю висновок, що вони або розпалюють неспокій щоб під час заворушень винести крам із місцевих магазинів, як це зараз відбувається у США, або діють за вказівкою з-за кордону і втягують нашу державу у міжнародний скандал. Так чи інакше, я вимагаю у Поліція України та Служба безпеки України встановити всіх осіб дотичних до акції, що мала місце сьогодні зранку на вул Чорновола у м. Тернопіль, та депортувати їх за межі України. На дорогу вручити пакет з сухарями та по жовтому жилету кожному. На пам’ять”.

Роксолана, певне одна з найвідоміших рабинь, котрих тисячами вивозили з України з незапам'ятних часів та і досі…

Gepostet von Володимир Бобко am Donnerstag, 11. Juni 2020

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі