Тероборона Львівщини з’явилась на вітальних різдвяних листівках

06 грудня 2021, 16:21 Армія, Львів
Share Button
Фото armyinform
Проєкт "Українська мілітарна листівка" реалізують львівські активісти та волонтери вже два роки поспіль.

Малює поштові листівки відомий львівський художник та учасник Територіальної оборони Львівщини Євген Равський.

Про це повідомляє Аrmyinform.

У межах проєкту з-під пензля художника вийшла вже друга поштова листівка серії: військовий різдвяний вертеп з абсолютно реальними прототипами.

Мілітарну листівку в Україні практично не випускали, тож ініціатива, де фігурують не абстрактні, а реальні люди у військових одностроях у коміксовій стилістиці, привертає особливу увагу.

Зі слів Євгена Равського, він підбирає реальні персонажі під потрібні образи. Малює тих, кого знає, і знає, як вони можуть зіграти ту чи іншу роль. Він каже, що немає сенсу щось вигадувати — традиційний Різдвяний вертеп створив зі своїх приятелів і знайомих, яким щиро болять події на українському сході та які активно підтримують нашу армію від початку війни. Об’єднані прототипи цієї листівки участю в підрозділі територіальної оборони Львівщини. Чоловіки регулярно зустрічаються під час вишколів. Ну а в звичайному житті — це представники різних професій: робітники, менеджери, техніки тощо.

Видання цієї листівки стало можливим завдяки допомозі колишнього активіста “Студентського братства”, а нині директора видавництва “Львівська політехніка” Івана Паров’яка. Листівки роздають безоплатно, а також відправляють на фронт, вітаючи захисників України та надаючи їм можливість привітати з фронту своїх рідних.

Проєкт передбачає не тільки випуск листівок до новорічно-різдвяних свят, а й поштівок до знакових дат українського календаря, пов’язаних з героїкою України.

Як зазначив один зі співавторів проєкту Андрій Рожнятовський “українські воїни, і їхні сім’ї та й просто люди, які не забувають — у нас у країні війна, потребують саме такого позитиву. А що ці листівки дають позитив — сумніву немає”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі