Терористи “ДНР” заборонили своїм ЗМІ писати правду про Covid-19

21 грудня 2020 Війна на Сході
Share Button
Терористи "ДНР" видавали пропагандистським ЗМІ Донбасу інструкції щодо висвітлення ситуації з пандемією коронавірусу на тимчасово окупованих територіях. Бойовики вимагали, щоб цифри в рази занижувалися.

Відповідні документи оприлюднив на особистій сторінці у Facebook офіцер Збройних сил України Сергій Нещадим, пише Обозреватель.

Він зазначив, що в око особливо впадає той факт, що коли в перші місяці спалаху захворювання цифри майже по всьому світу били рекорди, у “ДНР” нібито не було жодного випадку.

При цьому ніякі карантинні заходи в псевдореспубліках не вводилися, а кордон з Росією, де хворих величезна кількість, не закривався.

“За вигаданою статистикою, до 1 квітня підтверджених випадків COVID-19 не було, але практично всі 11 спеціально виділених установ вже були зайняті пацієнтами з підозрою в кількості 87 осіб”, – зазначив Нещадим.

“Зараз у “ДНР” (за їхніми даними) всього на лікуванні близько 2 180 пацієнтів з пневмоніями, з них 465 – на кисневій підтримці. А медустанов зараз для хворих на COVID-19 – “аж” 21. Тобто, в 20 разів більше пацієнтів, і всього лише вдвічі більше медустанов. Загалом, цифри намалювали, але щось вони не сходяться”, – зробив висновок він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі