Територіальне управління ДБР у Львові очолив екс-слідчий ГПУ Руслан Ляшко

19 вересня 2020 Львів
Share Button
Конкурсна комісія визначила переможців на посади директорів та заступників директорів територіальних управлінь Державного бюро розслідувань. Так, теруправління ДБР у Львові очолив колишній старший слідчий в особливо важливих справах Генпрокуратури Руслан Ляшко.

За результатами конкурсу, територіальне управління ДБР, розташоване у місті Львові, очолив Руслан Ляшко, повідомляють у ДБР.

“Директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, – Ляшко Руслан Володимирович.

Заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, – Стець Віталій Миколайович.

Заступник директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, – Трачук Олег Вячеславович”.

Ляшко Руслан Володимирович працює в органах прокуратури з листопада 2005 року. У 2018 році, перебуваючи на посаді старшого слідчого ГПУ, Руслан Ляшко потрапив у скандал. Його спіймали патрульні нетверезим за кермом Lexus, унаслідок чого кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів призначила йому дисциплінарне стягнення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі