Топ-чиновника «Укроборонпрому» запідозрили у співпраці зі спецслужбами РФ

06 березня 2021 Кримінал
Share Button
Фото ілюстративне
Заступника генерального директора з маркетингу та збуту державного концерну «Укроборонпром» Михайла Морозова підозрюють у співпраці зі спецслужбами РФ. У компанії вже почали службове розслідування і перевірку його діяльності.

Про це повідомляє прес-служба держконцерну.

«Нардеп від депутатської групи «Довіра» Андрій Кіт заявив про «явну належність» заступника генерального директора «Укроборонпрому» з маркетингу та збуту Михайла Морозова до російських спецслужб і про те, що його діяльність «як керівника тодішнього спецекспорту «Прогрес» з однієї з країн Південної Азії завдала Україні збитків», – йдеться в повідомленні.

Метою службового розслідування є сприяння парламентському контролю і отримання достовірної та об’єктивної інформації щодо звинувачень щодо Морозова.

«Державний концерн «Укроборонпром» знаходиться на етапі реформи, покликаної, зокрема, звести нанівець хоча б мізерну ймовірність корупційної складової, прямого політичного впливу і побудувати прозору та відкриту систему корпоративного управління в інтересах України і захисту кордонів нашої держави від країни-агресора» , – пояснили у відомстві.

На час проведення розслідування Морозов не виконуватиме свої службові обов’язки, його відправили у відпустку. Про результати службового розслідування буде повідомлено додатково.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі