Дмитро Юденко

Дмитро Юденко

Військовослужбовець ТрО

ТрО потрібно чистити

Дмитро Юденко | 27 травня 2022, 10:45 Думка
Share Button
Фото: Anadolu Agency
І чистити від верху до низу, від генералів до останнього рядового.

Чистити від недолугих, постійно проблемних і ниючих випадкових людей і заробітчан. У бою вони перші кидають позиції, забуваючи про всіх довкола.

Чистити від “я командир, ти дурак” – бестолочі, що отримавши навіть звичайну посаду командуючого відділенням завдяки запису у військовому квитку, не спроможне налагодити життя бійців та виконати свої прямі обов’язки і постійно намагається перекласти їх на інших.

Сержантів совкодрочерів-героїв всіх фронтів СРСР, де поховали стільки людей. Тих сержантів-статутників, які так і не зрозуміли, що таке сучасна війна. Що треба людей готувати, займатись, а не бути “посередником передачі інформації” від вищого командування до бійця і займатись окозамилюванням, тим самим вже в бою перетворювати підрозділи на гарматне м’ясо.

Від недосвідчених керівників офіцерів “залишилось три роки до пенсії” та деградантів, що навіть не намагаються розвиватись. Від тих, що тільки тиснуть пальцем в карту, а на позиції навіть не виїжджають. Штабні щури паперових військ, що навіть не мають уявлення про рівень підготовки особового складу, а орієнтуються на папери, які так радісно їм надсилають дуполизи-ждуни.

На жаль, через таку шоблу зараз більшість підрозділів ТрО не може виконувати покладені завдання повноцінно.

Низький рівень підготовки, відсутність можливості якісно готуватись (добре, якщо в підрозділі є людина, яка на власному ентузіазмі це може робити, а якщо ні?), відсутність розуміння задач і, як наслідок, до чого готуватись, що і є однією з причин відсутності підготовки. Відсутність можливості звільнити людину, якщо вона не підходить, не хоче, не може виконувати покладені на неї завдання – це те, що тягне ТрО на дно.

Є приклади чудових підрозділів ТрО, які працюють на рівні кращих, та цих підрозділів вкрай мало, і причина їх якості, це підбір кадрів, розумний підхід до підготовки, якісна робота з людьми і підвищення рівня мотивації та взаємодії. Все те, що вимагає зусиль, вміння бажання та розуміння. Тих речей, що відсутні у випадкового шобла, що заполонили ТрО в Україні.

Я не Арестович, і можливо комусь це здасться жорстким. Але це все реальність, від якої залежать життя і доля України.

Завжди Вірний.

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі