Трьох левів та тигрицю з Буковини відправили до Африки

12 січня 2022, 21:49 Життя
Share Button
Фото Андрія Романцева
За декілька днів три леви та тигриця, які утримувалися на Буковині, опиняться на волі та житимуть у ПАР парку у Simbonga Game Farm.

Дикі тварини роками утримувалися в одному з буковинських гірськолижних туристично-розважальних комплексів. 11 січня їх відправили до Південно-Африканської республіки.

Про це розповів редактор новоселицького видання “Район-Інфо” Андрій Романцов, передає “Медіа агенство  АСС”.

“Благодійний фонд свого часу перевіряв у “Сонячній долині” умови утримання цих тварин. Він дав висновок, що все там нормально. Але тоді була досягнута домовленість – якщо “Нейтон” організує вивезення тварин, то комплекс їх віддасть. Фонд вийшов на південноафриканську організацію Warriors of Wildlife, яка займається порятунком тварин з неволі”, – розповідає Андрій Романцов.  

Відтак після піврічних підготовчих процесів на Буковину прилетіли представники Warriors of Wildlife, оглянули тварин, і вони разом вилетіли до Йоганнесбурга.

 “Підготовкою паспортів для тварин, ветеринарною перевіркою займався туркомплекс. Представники WОW після огляду левів та тигра приспали їх, погрузили у вантажівки і вирушили до Борисполя, звідти вони летітимуть у Стамбула, далі – Йоганнесбург, потім літаком до парку, де і житимуть ці звірі”, – зазначив Романцов.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі