Троє суддів КСУ опинилися в центрі скандалу через помешкання в Конча-Заспі

10 лютого 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Відсторонений глава Конституційного суду України Олександр Тупицький та ще двоє суддів КСУ відмовляються покидати свої орендовані помешкання в державному санаторії в Конча-Заспі, хоча з ними розірвали договір через борги за комірне, псування державного майна та самовільне захоплення землі.

Як зазначається, служителі КСУ чинять спротив, позиваються до районних судів і не хочуть вивозити свої речі. Про це повідомили у сюжеті  “Україна 24”.

Котедж у парку “Конча-Заспа”, де відпочивала ще радянська номенклатура, тепер став улюбленим місцем суддів КСУ.

Директор парку відпочинку “Конча-Заспа” ДУС Олександр Гурін повідомив, що суддя Тупицький не сплачував п’ять місяців за користування і шість місяців за комунальні послуги. Сума заборгованості глави КСУ склала трохи менше ніж 80 тис. грн, при тому, що його зарплатня на рік майже 5 млн грн. Парк відпочинку розірвав договір оренди із Тупицьким, але суддя не звільняє будинок.

“Він далі продовжує блокувати наше рішення щодо звільнення цього будинку шляхом розміщення своїх приватних речей у цьому будинку”, – розповів Гурін.

Борг Тупицький нещодавно сплатив, але тільки після рішення про виселення.

Варто зазначити, що 80 тис. грн для глави КСУ – незначна сума. За даними ЗМІ, під час новорічного відпочинку в Дубаї сім’я Тупицьких сплачувала за проживання на віллі 250 тис. грн на добу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі