Три фракції пригрозили вийти з ТСК у справі вагнерівців

30 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Відразу три фракції Верховної Ради пригрозили вийти з тимчасової слідчої комісії з розслідування спецоперації проти російської ПВК Вагнера, якщо це питання не буде винесено на порядок денний першим.

Про це під час спільного брифінгу у вівторок, 29 червня, заявили представники Євросолідарності, Голоса і Батьківщини Володимир Ар’єв, Роман Костенко та Сергій Євтушок.

За їх словами, представники Слуги народу «тільки на словах обіцяють», що дані раніше гарантії включення питання по вагнерівцям до порядку денного на першому місці будуть виконані.

«ТСК, яка вже створена для розслідування дій вищих посадових осіб, не включає до свого порядку денного питання вагнерівців на першому місці. Хоча було досягнуто домовленості, що комісія повинна почати роботу саме з питання розслідування ситуації навколо вагнерівців… У нас є абсолютно всі підстави не довіряти усним обіцянкам. Тому що парламент сьогодні, в частині монобільшості, керується з Банкової і не є самостійним», — заявив Ар’єв.

У зв’язку з цим представники опозиційних фракцій висунули команді президента Володимира Зеленського ультиматум.

«Повинні бути внесені зміни до постанови про створення цієї комісії, і там має бути прописано, що першим буде розглядатися саме питання вагнерівців. Інакше ми розглядаємо питання відкликання своїх кандидатур на участь у цій комісії через те, що домовленості, які були досягнуті, зриваються», — підкреслив представник Євросолідарності.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі