“Це нонсенс”: у Білому домі заперечили замороження військової допомоги Україні

19 червня 2021 Економіка, Політика
Share Button
Джен Псакі
США виділили Україні оборонну допомогу в повному обсязі, затвердженому Конгресом, та готові підтримувати країну й надалі на випадок подальшої агресії Росії.

Як повідомляє кореспондент Голосу України у Білому домі Остап Яриш, інформацію про замороження допомоги для України у Байдена вважають нонсенсом.

“Важливо. Вчора в Politico з посиланням на анонімні джерела написали, що Білий дім заморожує військову підтримку Україні. Російські ЗМІ, ясна річ, одразу ж підхопили новину і почали зловтішатись. Дехто проводив паралелі з Трампом, якому після такого оголосили процедуру імпічменту.

Ми звернулись до Білого дому по коментар, і після того там оприлюднили доволі, кхм, красномовну заяву. “Ідея, що ми затримали безпекову допомогу Україні – це нонсенс”, – сказала Джен Псакі. Вона нагадала, що минулого тижня Білий дім надав Україні повну суму військової допомоги, виділену Конгресом. Іншими словами, обов’язкової допомоги від Конгресу ніхто не заморожував, як це було у випадку з Трампом”, – повідомив Остап Яриш.
Джен Псакі додала, що Байден заявив про підтримку України перед усім світом зі сцени НАТО, і продовжила:
“Ми також підготували резервні фонди на випадок подальшого вторгнення Росії в Україну. Як президент Байден прямо сказав президенту Путіну, ми будемо непохитно підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України”.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі