Центр Довженка заявив про настання стану неплатоспроможності

28 травня 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
Центр вичерпав власні ресурси та не отримав планового держфінансування.

Національний центр Олександра Довженка повідомив про настання стану неплатоспроможності. Відповідну заяву опублікувала пресслужба інституції на сторінці в Facebook.

«Однією з причин незатвердження паспорту є саботаж керівництвом Державного агентства України з питань кіно своїх обов’язків у частині організації бюджетного процесу та подання в Мінфін занижених показників фінансування Центру всупереч затвердженому МКіП річному плану підприємства та Порядку використання коштів, затвердженого Постановою КМУ від 18 квітня 2018 р. № 339», – йдеться в тексті заяви Центру.

Наголошується, що весь дохід підприємства за березень-квітень був спрямований на виплати заборгованості по зарплаті за відповідні місяці. Також зазначається, що сплата необхідних податків та зборів, оплата комунальних послуг та охорони також здійснювалися за рахунок власних коштів Центру.

Сьогодні, 28 травня, у Національний центр Олександра Довженка у Києві прийшли співробітники Нацполіції і проводять обшук.

Про це  повідомив Іван Козленко, генеральний директор “Довженко-Центру” на сторінці у Facebook.

У нас обшук поліції та СБУ.Вилучають документиUPD:з сьогоднішньою нашою заявою це не пов'язано. розслідують кримінальну справу за Актом ревізії ДАСУ

Gepostet von Ivan Kozlenko am Donnerstag, 28. Mai 2020

 

Довідка

Національний центр Олександра Довженка створено 10 вересня 1994 року Указом Президента України «Про заходи щодо відзначення 100-річчя від дня народження Олександра Довженка».
Центр перебуває в сфері управління Міністерства культури України. Є закладом культури, суб’єктом кінематографії та видавничої справи.
Довженко-Центр займається збереженням, відновленням, вивченням та популяризацією національної кіноспадщини України. Здійснює наукові дослідження в галузі кінематографії, провадить видавничу та виставкову діяльність, забезпечує промоцію та дистрибуцію національних фільмів, сприяє розвитку мистецтв.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі