Цькування у маршрутці Слов’янська через українську мову влаштувала кандидатка у депутати

29 жовтня 2020 Відео, Життя, Політика
Share Button
Фото ілюстративне
Особу чоловіка, який погрожував і лаявся, поки що не встановили.

За інформацією ЗМІ та соцмереж, однією з учасниць конфлікту в маршрутці Слов’янська Донецької області, який стався через українську мову, виявилася кандидатка в депутати міськради від “Нашого краю” Валентина Павлова.

Її ідентифікували користувачі соцмереж, повідомляє Уніан.

Журналістам вдалося дізнатися, що жінка працювала вихователем у трьох дитячих садках, спеціалістом абонентського відділу і бухгалтером. Зараз – на пенсії.

За фактом інциденту поліції відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 КК (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

Санкція статті передбачає покарання від штрафу до трьох років позбавлення волі.

 

Раніше у місті Слов’янськ Донецької області в одній з міських маршруток стався конфлікт. Зокрема, там влаштували цькування жінці, яка українською мовою зробила зауваження одному з пасажирів за неправильне носіння маски.

Дві особливо агресивні жінки вступили у тривалу перепалку з україномовною пасажиркою. “Ми вже на таких надивилися, он, довели країну незрозуміло до чого. “Громадська діячка”! Приїхали до нас сюди, на наш Схід, життя від вас немає!” – вигукнула одна з них.

Однак на цьому конфлікт не вичерпався — до жінки, яка знімала те, що відбувається на відео, підскочив чоловік і почав з матами смикати її за руки, намагаючись виштовхнути з маршрутки.

 

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі