Цього року абітурієнти можуть отримати відстрочку від призову

10 липня 2020
Share Button
Фото з відкритих джерел
Призовники, які планують цього року вступати у заклади вищої освіти, можуть не призиватися під час весняної призивної кампанії на військову строкову службу.

Про це повідомили у Львівському обласному військовому комісаріаті, пише Твоє місто.

Для цього необхідно з’явитися на засідання районної призовної комісії, написати заяву з відповідним проханням на ім’я голови районної РПК та надати необхідний пакет документів, що підтверджує намір абітурієнта на вступ у ВНЗ.

Надалі їх заяви розглядатиме обласна районна комісія. За словами військового комісара Львівщини полковника Олександра Тіщенка, військкомати не ухвалюють таких рішень і не впливають на них. Це компетенція районної та обласної призовної комісії.

Після вступу у виш, потенційний призивник має надати до військомату довідку про те, що він проходить навчання у ВНЗ та отримати відстрочку на термін навчання. Таку довідку надають упродовж усього періоду навчання один раз на рік.

Зазначимо, відстрочку надають тільки тим призовникам, які навчатимуться на денній (стаціонарній) формі навчання. Заочна форма навчання права на відстрочку не надає.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі