Цьогоріч Державна програма безпеки руху виконана на 100%, – Криклій

04 грудня 2020 АвтоДіло
Share Button
Ілюстративне фото
У 2020 році Державна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні, яка активно реалізується Мінінфраструктури спільно з Укрінфрапроектом та іншими органами влади, вперше виконана на 100%.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій у Телеграм-каналі.

Серед ключових досягнень відомства у 2020-му, що стосуються підвищення безпеки руху, Владислав Криклій назвав впровадження системи автофіксації порушень ПДР у співпраці з МВС, влаштування сучасних WiM-комплексів для автоматичного габаритно-вагового контролю на дорогах, а також оновлення парку рятувальної спецтехніки для ДСНС.

«За пів року роботи системи автофіксації кількість порушень ПДР на перших 30 ділянках з КАФ знизилась в цілому у 5 разів. До кінця цього року ми плануємо встановити 250 КАФ на дорогах державного значення та суттєво розширити їх функціонал», – зазначив очільник Міністерства.

Також у планах відомства – завершити впровадження єдиної системи контролю зважування Weigh Control System та влаштувати близько 50 сучасних WiM-комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю («Зважування у русі») до кінця цього року. Зараз вони активно вводяться в експлуатацію.

Крім цього, у рамках реалізації Державної програми безпеки руху Мінінфраструктури спільно з Укрінфрапроектом продовжують активну передачу ДСНС нових аварійно-рятувальних машин, призначених для проведення першочергових рятувальних робіт і ліквідації наслідків ДТП.

Важливий елемент безпеки –  система ефективної допомоги постраждалим під час ДТП. Адже 20% з тих, хто гине в аваріях на дорогах, можуть врятуватися, якщо отримають домедичну допомогу одразу на місці. Цьогоріч у ДТП в Україні вдалося врятувати 541 людину. Використання нової спецтехніки ДСНС скорочує час прибуття рятувальників на виклик аж на 20 хвилин. Тому у наших планах до кінця цього року – передати ДСНС понад 200 таких автівок, щоб зберегти якомога більше людських життів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі