Цьогорічний ремонт доріг економить до 200 тисяч власникам вантажівок – АсМАП України

05 грудня 2020 АвтоДіло
Share Button
Фото - ілюстративне
До 200 тисяч гривень на експлуатації одного вантажного автомобіля заощаджують автоперевізники завдяки відремонтованим у 2020 році автошляхам. Таких висновків дійшли в Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці Укравтодору з посиланням на лист від Голови Ради регіону учасників АсМАП України.

Зазначають, що раніше, при перевезенні вантажу 20 тонн по неякісному дорожньому покриттю (з вибоїнами), фактичні витрати дизеля складали від 35 до 45 л на 100 км. Це пов’язано з постійним різким гальмування та розгоном.

Зараз після завершення капітального будівництва витрати складають від 28 до 35 л на 100 км. Тобто, економія складає близько 7 -10 літрів на 100 км. За один рік вантажівка проїжджає близько 100 тис км. Таким чином економія на один автомобіль — 10 тонн дизельного палива.

Якщо брати в середньому вартість дизельного палива 20 грн за 1 літр, то економія складає близько 200 тис. грн на одну вантажівку за один рік. Таким чином, для підприємства з 10 автомобілів, економія за рік може скласти — 2 млн гривень, що дасть можливість розвиватись та оновлювати рухомий склад.

Крім цього, скорочується термін доставки, що призводить до більшої ефективності транспортних засобів, а значить — і збільшення можливостей для перевезень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі