ЦВК взяла в опрацювання уточнений протокол довиборів у Раду по округу 87 на Франківщині

15 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото ілюстративне
 У засіданні взяли участь 16 членів Центрвиборчкому, а також голова ОВК Андрій Лозинський та троє представників комісії — Євген Ковальов, Олександр Єгоров і Віктор Децик.

Про це пише Суспільне Карпати.

Під час засідання голова ОВК Андрій Лозинський та член комісії Євген Ковальов пояснювали, яким чином виконували рішення судів при встановленні остаточного протоколу голосування з позначкою “Уточнений” на округу 87.

“З’ясували, що на даному етапі могли з’ясувати шляхом запитань, відповідей і діалогу з головою і одним із присутніх членів ОВК округу 87. Приймаємо протокол про підсумки голосування в цьому округу для розгляду і подальшого опрацювання Центрвиборчкомом. Будемо ретельно опрацьовувати всі матеріали”, — сказав голова ЦВК Олег Діденко.

Він додав, що окружна виборча комісія сама мала вирішити, яким чином рішення суду повинні виконуватися.

“Під час сьогоднішнього обговорення складається враження, що в ЦВК і ОВК дещо різне розуміння, як мали виконуватися ці рішення судів в окремих випадках по окремих дільницях. Але, за великим рахунком, відповідь про те, хто тут правий, в цій дискусії може поставити саме суд, тому що я не беруся стверджувати, чи моя позиція правильна чи неправильна”, — говорить Діденко.

Зі слів голови ЦВК, відомо про надходження двох позовних заяв до Івано-Франківського адміністративного суду з приводу оскарження дій окружної виборчої комісії щодо складання підсумків протоколу про підсумки голосування з позначкою “Уточнений”.

Загальна кількість громадян, які взяли участь у голосуванні на округу 87, становить 50 871. ОВК визнала 690 бюлетенів недійсними.

Нагадаємо, за результатами уточненого протоколу по одномандатному округу 87 за Василя Вірастюка проголосувало 15 536 виборців. У кандидата від партії “За майбутнє” Олександра Шевченка – 15 114. За Руслана Кошулинського від партії ВО “Свобода” віддали голос 14 311 виборців.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі