ЦВК зареєструвала Вірастюка нардепом

09 червня 2021 Політика
Share Button
Василь Вірастюк
Центрвиборчком зареєстрував Василя Вірастюка народним депутатом від округу 87 з центром у Надвірній.

Як повідомив Суспільному член ЦВК Андрій Гевка, 7 червня до Центральної виборчої комісії надійшла заява Вірастюка з документами, які необхідні для його реєстрації як народного депутата.

“Відповідно до статті 78 Конституції України, положень виборчого кодексу України, а також статті 101 Закону України про вибори народних депутатів, на підставі протоколу ЦВК про результати виборів народних депутатів в одномандатному виборчому округу 87 від 19 травня 2021 року, а також, керуючись законом про ЦВК, пропонується зареєструвати народного депутата, обраного на проміжних виборах 28 березня 2021 року в одномандатному виборчому округу 87. Друге — видати зареєстрованому нардепу тимчасове посвідчення. Третє — копію цієї постанови надіслати Верховній Раді України і четверте — оприлюднити цю постанову на офіційному сайті”, — сказав Гевко.

“За” проголосували 16 членів ЦВК.

Нагадаємо, суд зрештою визнав законним обрання Вірастюка нардепом.

У квітні ЦВК вже визнавав Вірастюка переможцем на довиборах в Раду по 87 округу. Однак цей протокол згодом скасував Верховний суд, визнавши дії комісії протиправними.

19 травня ЦВК після судової тяганини склала новий протокол про результати виборів народного депутата в окрузі № 87 і визнав Вірастюка нардепом, але 21 травня кандидат Олександр Шевченко оскаржив протокол у Верховному суді.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі