Тупицький заробляє на відпочинок в ОАЕ, – КСУ

12 січня 2021 Життя, Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
У Конституційному суді заявили, що голова суду Олександр Тупицький, указ про відсторонення якого в грудні видав президент, від 6 до 13 січня перебуває у відпустці, яку разом із дружиною і сином проводить в ОАЕ.

У КСУ спростували інформацію, поширеної в засобах масової інформації стосовно відпочинку Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького та його сім’ї, а також задля внесення ясності й правди, за його дорученням надаємо повні та достовірні факти із зазначеного питання.

“Відповідно до Розпорядження Голови Конституційного Суду України №1/1/2021-к/тр від 5 січня 2021 року, Голова Суду Олександр Тупицький 6 січня та з 11 до 13 січня 2021 року офіційно перебуває у щорічній відпустці.

6 січня 2021 року Голова Суду Олександр Тупицький спільно з дружиною та сином вилетіли на відпочинок до Об’єднаних Арабських Еміратів, де пробудуть до 13 січня 2021 року. Вартість пакету послуг, наданого туристичним оператором на трьох осіб, становить 242116,43 грн. У вартість туру входить авіапереліт в обидва боки, проживання у двокімнатному номері готелю, дворазове харчування, трансфер, страхування та вартість туристичного обслуговування”, – зазначено у повідомленні КСУ.

Фото: КСУ

Фото: КСУ

Крім того,  у КСУ зазначили, що дана інформація спростовує неправдиві заяви окремих осіб та ЗМІ стосовно оренди Олександром Тупицьким спільно із сім’єю королівської вілли в Дубаї вартістю 300 тисяч гривень на добу.  Вони повідомили, що нарахований дохід (винагорода судді) Голови Конституційного Суду України у грудні 2020 року склав 433538,60 грн, що повністю покриває суму витрат на туристичну поїздку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі