Туреччина вимагатиме при в’їзді негативний тест на коронавірус

25 грудня 2020 Світ
Share Button
Фото - ілюстративне
Усім мандрівникам, які прибувають в Туреччину літаком, з 28 грудня доведеться пред'явити негативний тест на коронавірус, вирішили в турецькому уряді.

Турецька влада вирішила зобов’язати з 28 грудня осіб, які прибувають у країну, надавати довідку про негативний тест на коронавірус. Про це в п’ятницю, 25 грудня, повідомив міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа, передає DW.

“Кожен, хто прибуває з-за кордону, з 28 грудня – літаком, а з 30 грудня – літаком або наземним транспортом, зобов’язаний мати негативний тест на коронавірус”, – написав міністр у соцмережі Twitter. Тест має бути зроблено не пізніше ніж за 72 години на момент пред’явлення, додав турецький урядовець. В іншому разі, запевнив Коджа, мандрівники не матимуть права в’їхати в країну.

За даними турецької влади, впродовж 11 місяців поточного року Туреччину відвідало близько 14,5 мільйона іноземних туристів. На першому місці серед іноземних туристів виявилися Росія – понад два мільйони відвідувачів, далі йдуть Болгарія, Німеччина, Україна та Великобританія.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі