Туреччина заявила, що не припинить продаж зброї Україні, незважаючи на позицію РФ

03 лютого 2022, 12:36 Політика
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Адміністрація президента Туреччини Реджепа Ердогана заявила, що Анкара продовжить постачання зброї до України на тлі високої ймовірності повномасштабного вторгнення російських військ. У Кремлі така позиція викликала докір, але Білий палац залишається непохитним.

Про це виданню Bloomberg заявив голова Управління зв’язків із громадськістю Фахреттін Алтун. До переліку зброї, відкритої для подальшої торгівлі з Києвом, Туреччина передбачає і додаткові безпілотні літальні апарати.

Такі угоди обговорюватимуться президентами обох країн під час офіційного візиту Ердогана в Україну для зустрічі з Володимиром Зеленським. Турецький лідер має намір надати будь-яке сприяння, щоб не допустити нової ескалації з боку Росії, та сподівається, що його країна стане надійним майданчиком для проведення двосторонніх переговорів.

Раніше Ердоган різко звернувся до президента Росії Володимира Путіна, наголосивши, яку позицію займе Туреччина у разі атаки ЗС РФ на Україну. Він пояснив, що країни НАТО у цьому питанні солідарні і Анкара відхилятися від цього порядку денного не стане.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі