Турецька компанія побудує міст у Кременчуці за 11 млрд грн

09 лютого 2021 Економіка
Share Button
Фото: Укравтодор
Служба автомобільних доріг Укравтодор і турецька компанія Dogus Insaat Ve Ticaret A.S підписали договір на будівництво вантового моста через Дніпро в Кременчуці.

Про це повідомляє прес-служба турецької компанії, як інформує Ліга.Бізнес.

З боку Укравтодору договір підписав начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Іван Краповніцкій, від компанії Dogus Insaat Ve Ticaret – виконавчий директор Толга Аккас.
Вантовий міст матиме чотири смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі він буде з’єднуватися з дорогою Н-08, на лівому – з нинішньої вуличної дорожньої мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок загальної довгої в понад 3 км.

Довжина безпосередньо моста разом з підходами складе 1,7 км. Будівельні роботи почнуться в 2021 році, а завершаться в 2024 році.
Зараз єдиний діючий міст у Кременчуці – Крюківський. Він знаходиться в аварійному стані. При цьому, через нього проходять дві важливі для регіону державні дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя та М-22 Полтава-Олександрія. Найближчі до міста автодорожні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться в радіусі 500 км.
Компанія Dogus Insaat раніше була задіяна на будівництві терміналу D в аеропорту Бориспіль і Дарницького моста в Києві.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі