Турка може залишитись без залізничної каси

03 грудня 2019 Львів
Share Button
Фото: Скріншот GoogleМaps
До Турківської районної ради звернулися працівники залізничної станції та мешканці району щодо недопущення закриття квиткової каси в м. Турка.

Про це інформує видання «Бойківська правда».

Ця дія викличе значний громадський резонанс, адже Турківський район географічно віддалений від обласного центру, гірська місцевість та стан доріг не сприяють зручному автобусному сполученню, тому залізничне перевезення відіграє важливу роль для жителів району.

Читайте також: Інтерсіті їздитиме за зміненим графіком

Як зазначається, з відповідним зверненням депутати Турківської районної ради звернулися до керівництва Львівської залізниці на позачерговій сесії районної ради, що відбулась 29 листопада 2019 року.

Довідково.

Турка – проміжна залізнична станція Львівської залізниці, розташована у місті Турка Львівської області. Розташована на лінії Самбір – Чоп, між станціями Явора (6 км) та Яблонка (6 км). Станцію було відкрито 24 серпня 1905 року у складі другої черги залізниці Самбір – Сянки від Стрілок до Сянків, мала назву Турка-над-Стриєм. Сучасна назва вживається після 1952 року. Електрифіковано станцію 1968 року у складі залізниці Самбір – Чоп. На станції зупиняються приміські потяги та потяги далекого сполучення.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі