Туристом, який загинув на горі Піп Іван, виявився львів’янин

06 травня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
На горі Піп Іван Мармароський 3 травня туристи знайшли тіло чоловіка.

Загиблим виявився 49-річний львів’янин. Експерти не знайшли на його тілі ознак насильницької смерті.

Тіло знайшли на території, якою пролягає туристичний маршрут. Поруч із загиблим лежали його рюкзак та дозвіл на перебування у прикордонній зоні.

Тіло чоловіка знайшли 3 травня на горі Піп Іван. Правоохоронці встановили, що загиблим був львів’янин, 1972 року народження. Чоловік останнім часом проживав у Києві. У подорож він вирушив сам. Загиблий 1 травня звернувся до прикордонників у селі Ділове, що на Рахівщині. Вони видали львів’янину дозвіл на перебування у прикордонній зоні, де проходить туристичний маршрут. Правоохоронці вважають, що саме цього дня він і піднявся на гору Піп Іван Мармароський.

“Поліцейські піднялися на гору, оглянули тіло. Ознак насильницької смерті не було виявлено. Біля загиблого знайшли перепустку та рюкзак зі спорядженням. В рюкзаку були сухпайок, карта, інші речі туриста”, – розповіла речниця поліції Закарпаття Ганна Дан, передає 24 Канал.

Щоб транспортувати тіло туриста з гори залучили закарпатських рятувальників. Роботу ускладнювало те, що тіло лежало на сніговому карнизі. Він міг будь-якої хвилини зірватись донизу.

Тіло загиблого спустили з гори близько опівночі 4 травня. Його передали поліції. За результатами судово-медичної експертизи, причиною смерті туриста стало переохолодження.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі