У 4 областях поліція викрила масштабні “каруселі” з підкупу виборців

26 жовтня 2020 Кримінал
Share Button
Фото - УНІАН
Слідчі проводять розслідування у справах про підкуп виборців

Згідно заяви голови Нацполіції Ігор Клименко – у Києві, Одеській, Запорізькій, Миколаївській та Київській областях поліція викрила «сітки» підкупу виборців, повідомляють в УНІАН

Київська область

Копи затримали громадян, які звозили людей з Луганщини голосувати за конкретного кандидата у село Гатне Київської області. Людям обіцяли 500 гривень.

Відкрито справу за статтею про підкуп виборців.

Миколаївська область

Мешканці Миколаєва організували «сітку» підкупу виборців для голосування у в Бучанський район у Борщагівську сільську раду.

«Цю «делегацію» зібрали на Миколаївщині. Після проведення інструктажу даних осіб доставили до столиці, а потім – будь-яким транспортом, включаючи таксі, підвозили до місця голосування. Заявники підтвердили, що отримали 2000 гривень за голосування», – пояснив Клименко.

У фальсифікаціях, за підрахунками правоохоронців, взяли участь близько 80 мешканців Миколаєва.

Київ

До Києва підвезли двома автобусами 132 мешканці Житомирської області для голосування у ДВК Святошинського району. Організатором «сітки» виявилась 43-річна житомирянка, її затримали за статтею про підкуп виборців.

Крім того, один з офіційних спостерігачів кандидата у мери Києва пропонував гроші за голос. З собою він мав складений список з відповідними «виборцями». Його затримали.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі