У 66-річної львів’янки діагностували бруцельоз

26 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Жінка вживала молоко і сир, які купила на базарі, без термічної обробки.

До Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували 66-річну мешканку Львова, в якої діагностували інфекційне захворювання – бруцельоз. Діагноз підтверджений лабораторно. Джерело цієї інфекції – велика і мала рогата худоба. Як заразилася? Жінка вживала молоко та сир, які купувала на ринках, без попередньої термічної обробки. Це перший випадок бруцельозу на Львівщині за останні щонайменше п’ять років, повідомила головна санітарна лікарка Львівщини Наталія Тімко-Іванченко, пише zaxid.net.

За її словами, жінка скаржилася, що впродовж двох місяців її турбує біль у суглобах, підвищена пітливість, підвищена температура тощо.

«Головне джерело інфекції — велика і дрібна рогата худоба, а також свині. Інколи бруцели можуть уражати собак і кішок. Основний шлях передавання інфекції людині — аліментарний (через уживання заражених продуктів), рідше — контактний чи аерогенний. Інкубаційний період захворювання — 1–4 тижні. Однак у деяких випадках він може тривати до двох місяців», – написала Наталія Тімко-Іванченко.

Симптоми бруцельозу дуже різноманітні. Найчастіше хвороба починається гостро, з підвищення температури тіла до 39–40 °С, супроводжується ознобом, рясним потовиділенням, слабкістю, болем у м’язах і суглобах, а також обмеженням рухливості суглобів. Хвороба може розвиватися і поступово. У цьому випадку характерні субфебрильна температура (37,1–38°С ), безсоння, зниження апетиту, головний біль і дратівливість. Суглоби і м’язи також болять, але біль не гострий. Лімфатичні вузли збільшуються. Згодом температура підвищується, і всі симптоми посилюються. Ці прояви то стихають, то знову повертаються упродовж 3–4 тижнів.

Летальність для людей не перевищує 2–4%, але хвороба схильна до переходу в хронічну форму і може спричинити довготривалу втрату працездатності та інвалідність.

Як попередити захворювання? Лікарі радять не вживати сире молоко та молокопродукти, а лише пастеризоване молоко, м’ясо їсти тільки після відповідної термічної обробки, не купувати молочні та м’ясні продукти на стихійних ринках.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі